Zaklínač

Pozeráme Game of Thrones: Čo potrebujete vedieť pred začiatkom poslednej sezóny

April 8, 2019

V novej časti podcastu Pozeráme Game of Thrones prechádzame kľúčové udalosti príbehu všetkých doterajších sérií. Nestihneme rozobrať všetko, ale pripomíname, kde sa nachádzajú hlavné postavy príbehu a ako sa na svoje miesta dostali.

Pripomíname si narodenie drakov, Červenú svadbu, Bitku bastardov či prelomenie múru.

Špekuluje o tom, čo pre príbeh znamená mágia schopná vytvoriť Hodora. Teda taká, ktorá pôsobí spätne v čase. Nakoniec sa snažíme odhadnúť, čo vlastne chce Nočný kráľ.

Spolu s podcastom rozbiehame v spolupráci s HBO aj súťaž. Môžete v nej tipovať, ktorá z postáv bude na konci seriálu živá. Súťaž uzavrieme pred odvysielaním prvej epizódy poslednej série (13.4.2019) a vyhodnotíme po odvysielaní poslednej epizódy seriálu. Súťažiaci, ktorý presne odhadol najväčší počet úmrtí získa zariadenie Apple TV 4K, ročné predplatné HBO GO a predmety so značkou seriálu. Ak bude viacero ľudí s rovnako vysokým skóre, víťaza vyberieme žrebom spomedzi skupiny najpresnejších odhadov.

Odkaz na súťažný formulár: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=yWSZ8glgnE23oAKoe7Uxy9YBggqoZMJCnvvW2gsJ949UMVNKSkk1SzVaUFVXNzlPODg0V1hORlRYRC4u